In mei heeft een nieuwe lichting rechters en officieren van justitie hun getuigschrift ontvangen uit handen van SSR.
Donderdag 6 mei was een speciale dag voor een selecte groep raio’s: zij ontvingen hun welverdiende getuigschrift uit de handen van de SSR opleidingsadviseurs Isabelle Severeijns en Karien Schaffels. Van de 22 Raio’s die hun getuigschrift ontvingen hebben er 13 gekozen om te gaan zitten en 9 om te gaan staan.
Na het welkomstwoord van Rosa Jansen was het woord achtereenvolgens aan Erik van den Emster, voorzitter van de Raad voor de rechtspraak, en procureur-generaal Han Moraal. Namens de Raio’s kwam Helen Brok aan het woord.
De opzet van de getuigschriftuitreiking was enigszins veranderd, omdat nu ook familie en vrienden van de Raio’s aan het woord kwamen. Martijn Gerritsen, communicatieadviseur bij de rechtbank in Utrecht en presentator van de middag, ging de zaal rond met vragen over de Raio’s en de rechtspraak. Dit leidde regelmatig tot lachsalvo’s in de zaal. Zo bleek dat één van de vrouwelijke raio’s vroeger eigenlijk een carrière als profvoetbalster ambieerde.
Het Raio-cabaret mocht uiteraard niet ontbreken en dit zorgde voor de nodige hilariteit en een passende dosis humor en muziek. Zoals gebruikelijk werd de middag afgesloten met een borrel en heerlijke hapjes, waardoor niet anders geconcludeerd kan worden dat het een gezellige en gedenkwaardige dag was.
Vragen over onze opleidingen of op zoek naar maatwerk?
Uniceflaan 1 te Utrecht
Tel. +31 (0)88 361 3212
Wilhelminaplein 100-125 te Rotterdam
Tel. +31 (0)88 361 3212